KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12801081
nr 1280 1081
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Triptyk. Signerad, numrerad 2/15. Motivet: 33x67 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:59:41
7/10 10:24:27
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén